컬렉션: Nourishment & Treatment
-
Selsun Suspension Anti Dandruff Shampoo, 120ml
정가 Rs. 478.00정가단가 Rs. 3.98/ml할인가 Rs. 478.00 -
Selsun Solution, 60ml
정가 Rs. 231.00정가할인가 Rs. 231.00 -
Tugain F+ 10 Solution, 60ml
정가 Rs. 1,077.65정가할인가 Rs. 1,077.65 -
Folirich Nova Hair Growth Serum, 50ml
정가 Rs. 1,299.00정가할인가 Rs. 1,299.00 -
Ducray Neoptide Lotion, 3x30ml
정가 Rs. 5,848.00정가할인가 Rs. 5,848.00품절 -
Indulekha Bringha Oil, 100ml
정가 Rs. 468.00정가할인가 Rs. 468.00 -
Anaboom Pro Advanced Hair Growth Serum, 60ml
정가 Rs. 1,450.00정가단가 Rs. 24.17/ml할인가 Rs. 1,450.00 -
Renocia Hair Revitalizing Hair Loss Solution, 60ml
정가 Rs. 2,950.00정가할인가 Rs. 2,950.00 -
Nemus Hair Serum, 45ml (Rs. 17.22/ml)
정가 Rs. 825.00정가할인가 Rs. 825.00 -
SLC Scalp Solution, 100ml
정가 Rs. 450.00정가할인가 Rs. 450.00 -
Kera XL Hair Growth Serum - 30 ml
정가 Rs. 780.00정가할인가 Rs. 780.00 -
C-Stay Lotion, 100ml
정가 Rs. 300.00정가할인가 Rs. 300.00 -
Himalaya Herbals Hairzone Solution, 60ml
정가 Rs. 396.00정가Rs. 400.00할인가 Rs. 396.00할인 -
Tugain 5% Gel, 60gm
정가 Rs. 1,114.25정가단가 Rs. 18.57/g할인가 Rs. 1,114.25 -
Tugain 5 Solution, 60ml
정가 Rs. 932.50정가할인가 Rs. 932.50 -
Tricovin + Hair Serum, 60ml
정가 Rs. 1,250.00정가할인가 Rs. 1,250.00




