Langkau ke kandungan

We Ship to Your Country from India

Penghantaran Seluruh Dunia Tersedia

  • Kecergasan
  • Penjagaan Kulit
    • Muka
    • Badan
    • Mata & BIBIR
    • Tangan & Kaki
  • Penjagaan Rambut
    • Syampu & Perapi
    • Khasiat & Rawatan
    • Kombo & Kit Penjagaan Rambut
    • Penggayaan Rambut
  • Pemakanan
    • Pemakanan Khusus
    • Vitamin & Makanan Tambahan
    • Pemakanan Kecergasan
  • Kesejahteraan
    • Penjagaan Seksual
    • Penjagaan Mulut
    • Penjagaan Bayi
    • Macam-macam
Log masuk

Negara/wilayah

  • Australia INR ₹
  • India INR ₹
  • Kanada INR ₹
  • Singapura INR ₹
  • Afghanistan INR ₹
  • Afrika Selatan INR ₹
  • Albania INR ₹
  • Algeria INR ₹
  • Amerika Syarikat INR ₹
  • Andorra INR ₹
  • Angola INR ₹
  • Anguilla INR ₹
  • Antigua dan Barbuda INR ₹
  • Arab Saudi INR ₹
  • Argentina INR ₹
  • Armenia INR ₹
  • Aruba INR ₹
  • Australia INR ₹
  • Austria INR ₹
  • Azerbaijan INR ₹
  • Bahamas INR ₹
  • Bahrain INR ₹
  • Bangladesh INR ₹
  • Barbados INR ₹
  • Belanda INR ₹
  • Belanda Caribbean INR ₹
  • Belarus INR ₹
  • Belgium INR ₹
  • Belize INR ₹
  • Benin INR ₹
  • Bermuda INR ₹
  • Bhutan INR ₹
  • Bolivia INR ₹
  • Bosnia dan Herzegovina INR ₹
  • Botswana INR ₹
  • Brazil INR ₹
  • Brunei INR ₹
  • Bulgaria INR ₹
  • Burkina Faso INR ₹
  • Burundi INR ₹
  • Cameroon INR ₹
  • Cape Verde INR ₹
  • Chad INR ₹
  • Chile INR ₹
  • China INR ₹
  • Colombia INR ₹
  • Comoros INR ₹
  • Congo - Brazzaville INR ₹
  • Congo - Kinshasa INR ₹
  • Costa Rica INR ₹
  • Cote d’Ivoire INR ₹
  • Croatia INR ₹
  • Curacao INR ₹
  • Cyprus INR ₹
  • Czechia INR ₹
  • Denmark INR ₹
  • Djibouti INR ₹
  • Dominica INR ₹
  • Ecuador INR ₹
  • El Salvador INR ₹
  • Emiriah Arab Bersatu INR ₹
  • Eritrea INR ₹
  • Estonia INR ₹
  • Ethiopia INR ₹
  • Fiji INR ₹
  • Filipina INR ₹
  • Finland INR ₹
  • Gabon INR ₹
  • Gambia INR ₹
  • Georgia INR ₹
  • Ghana INR ₹
  • Gibraltar INR ₹
  • Greece INR ₹
  • Greenland INR ₹
  • Grenada INR ₹
  • Guadeloupe INR ₹
  • Guatemala INR ₹
  • Guernsey INR ₹
  • Guiana Perancis INR ₹
  • Guinea INR ₹
  • Guinea Bissau INR ₹
  • Guinea Khatulistiwa INR ₹
  • Guyana INR ₹
  • Haiti INR ₹
  • Honduras INR ₹
  • Hong Kong SAR China INR ₹
  • Hungary INR ₹
  • Iceland INR ₹
  • India INR ₹
  • Indonesia INR ₹
  • Iraq INR ₹
  • Ireland INR ₹
  • Isle of Man INR ₹
  • Israel INR ₹
  • Itali INR ₹
  • Jamaica INR ₹
  • Jepun INR ₹
  • Jerman INR ₹
  • Jersey INR ₹
  • Jordan INR ₹
  • Kanada INR ₹
  • Kazakhstan INR ₹
  • Kemboja INR ₹
  • Kenya INR ₹
  • Kepulauan Aland INR ₹
  • Kepulauan Cayman INR ₹
  • Kepulauan Cocos (Keeling) INR ₹
  • Kepulauan Cook INR ₹
  • Kepulauan Falkland INR ₹
  • Kepulauan Faroe INR ₹
  • Kepulauan Georgia Selatan & Sandwich Selatan INR ₹
  • Kepulauan Pitcairn INR ₹
  • Kepulauan Solomon INR ₹
  • Kepulauan Terpencil A.S. INR ₹
  • Kepulauan Turks dan Caicos INR ₹
  • Kepulauan Virgin British INR ₹
  • Kiribati INR ₹
  • Korea Selatan INR ₹
  • Kosovo INR ₹
  • Kota Vatican INR ₹
  • Kuwait INR ₹
  • Kyrgyzstan INR ₹
  • Laos INR ₹
  • Latvia INR ₹
  • Lesotho INR ₹
  • Liberia INR ₹
  • Libya INR ₹
  • Liechtenstein INR ₹
  • Lithuania INR ₹
  • Lubnan INR ₹
  • Luxembourg INR ₹
  • Macau SAR China INR ₹
  • Macedonia Utara INR ₹
  • Madagaskar INR ₹
  • Maghribi INR ₹
  • Malawi INR ₹
  • Malaysia INR ₹
  • Maldives INR ₹
  • Mali INR ₹
  • Malta INR ₹
  • Martinique INR ₹
  • Mauritania INR ₹
  • Mauritius INR ₹
  • Mayotte INR ₹
  • Mesir INR ₹
  • Mexico INR ₹
  • Moldova INR ₹
  • Monaco INR ₹
  • Mongolia INR ₹
  • Montenegro INR ₹
  • Montserrat INR ₹
  • Mozambique INR ₹
  • Myanmar (Burma) INR ₹
  • Namibia INR ₹
  • Nauru INR ₹
  • Nepal INR ₹
  • New Caledonia INR ₹
  • New Zealand INR ₹
  • Nicaragua INR ₹
  • Niger INR ₹
  • Nigeria INR ₹
  • Niue INR ₹
  • Norway INR ₹
  • Oman INR ₹
  • Pakistan INR ₹
  • Panama INR ₹
  • Papua New Guinea INR ₹
  • Paraguay INR ₹
  • Perancis INR ₹
  • Peru INR ₹
  • Poland INR ₹
  • Polinesia Perancis INR ₹
  • Portugal INR ₹
  • Pulau Ascension INR ₹
  • Pulau Krismas INR ₹
  • Pulau Norfolk INR ₹
  • Qatar INR ₹
  • Republik Afrika Tengah INR ₹
  • Republik Dominica INR ₹
  • Reunion INR ₹
  • Romania INR ₹
  • Rusia INR ₹
  • Rwanda INR ₹
  • Sahara Barat INR ₹
  • Saint Helena INR ₹
  • Saint Kitts dan Nevis INR ₹
  • Saint Lucia INR ₹
  • Saint Martin INR ₹
  • Saint Pierre dan Miquelon INR ₹
  • Saint Vincent dan Grenadines INR ₹
  • Samoa INR ₹
  • San Marino INR ₹
  • Sao Tome dan Principe INR ₹
  • Senegal INR ₹
  • Sepanyol INR ₹
  • Serbia INR ₹
  • Seychelles INR ₹
  • Sierra Leone INR ₹
  • Singapura INR ₹
  • Sint Maarten INR ₹
  • Slovakia INR ₹
  • Slovenia INR ₹
  • Somalia INR ₹
  • Sri Lanka INR ₹
  • St. Barthelemy INR ₹
  • Sudan INR ₹
  • Sudan Selatan INR ₹
  • Surinam INR ₹
  • Svalbard dan Jan Mayen INR ₹
  • Swaziland INR ₹
  • Sweden INR ₹
  • Switzerland INR ₹
  • Taiwan INR ₹
  • Tajikistan INR ₹
  • Tanzania INR ₹
  • Thailand INR ₹
  • Timor-Leste INR ₹
  • Togo INR ₹
  • Tokelau INR ₹
  • Tonga INR ₹
  • Trinidad dan Tobago INR ₹
  • Tristan da Cunha INR ₹
  • Tunisia INR ₹
  • Turki INR ₹
  • Turkmenistan INR ₹
  • Tuvalu INR ₹
  • Uganda INR ₹
  • Ukraine INR ₹
  • United Kingdom INR ₹
  • Uruguay INR ₹
  • Uzbekistan INR ₹
  • Vanuatu INR ₹
  • Venezuela INR ₹
  • Vietnam INR ₹
  • Wallis dan Futuna INR ₹
  • Wilayah Lautan Hindi British INR ₹
  • Wilayah Palestin INR ₹
  • Wilayah Selatan Perancis INR ₹
  • Yaman INR ₹
  • Zambia INR ₹
  • Zimbabwe INR ₹

Bahasa

  • English
  • العربية
  • Français
  • Español
  • Deutsch
  • Melayu
  • 简体中文
  • 日本語
  • हिन्दी
  • বাংলা
  • Italiano
  • ಕನ್ನಡ
  • 한국어
  • മലയാളം
  • ਪੰਜਾਬੀ
  • Português (portugal)
  • Svenska
  • தமிழ்
  • తెలుగు
  • 繁體中文
  • Indonesia
  • X (Twitter)
  • Facebook
  • Pinterest
  • Instagram
  • YouTube
ClickOnCare
  • Kecergasan
  • Penjagaan Kulit
    • Muka
    • Badan
    • Mata & BIBIR
    • Tangan & Kaki
  • Penjagaan Rambut
    • Syampu & Perapi
    • Khasiat & Rawatan
    • Kombo & Kit Penjagaan Rambut
    • Penggayaan Rambut
  • Pemakanan
    • Pemakanan Khusus
    • Vitamin & Makanan Tambahan
    • Pemakanan Kecergasan
  • Kesejahteraan
    • Penjagaan Seksual
    • Penjagaan Mulut
    • Penjagaan Bayi
    • Macam-macam
Log masuk Troli

Item ditambahkan pada troli anda

Lihat troli

Hasil carian

  • CVPro B-Brite Whitening Serum, 30ml

    CVPro B-Brite Whitening Serum, 30ml

    CVPro B-Brite Whitening Serum, 30ml

    Harga biasa Rs. 975.00
    Harga biasa Harga jualan Rs. 975.00
  • Packaging of CVPro Blackhead Softner, featuring the product bottle and box with bamboo graphic design.

    Pelembut Bintik Hitam CVPro, 100ml

    Pelembut Bintik Hitam CVPro, 100ml

    Harga biasa Rs. 680.00
    Harga biasa Harga jualan Rs. 680.00
    Harga seunit Rs. 6.80/ml
  • A tube and box of CVPro Radiance SPF 45 Sunscreen with bamboo-themed packaging.

    CVPro Radiance SPF 45 Pelindung Matahari, 50ml

    CVPro Radiance SPF 45 Pelindung Matahari, 50ml

    Harga biasa Rs. 600.00
    Harga biasa Harga jualan Rs. 600.00
    Harga seunit Rs. 12.00/ml
  • Pengelupasan Penghalus Pori CVPro, 100ml

    Pengelupasan Penghalus Pori CVPro, 100ml

    Pengelupasan Penghalus Pori CVPro, 100ml

    Harga biasa Rs. 850.00
    Harga biasa Harga jualan Rs. 850.00
    Harga seunit Rs. 8.50/ml
  • CVPro Acne Jelly Mask, 50gm

    CVPro Acne Jelly Mask, 50gm

    CVPro Acne Jelly Mask, 50gm

    Harga biasa Rs. 475.00
    Harga biasa Harga jualan Rs. 475.00
    Harga seunit Rs. 9.50/g
  • Topeng Muka Pencerah CVPro, 50gm

    Topeng Muka Pencerah CVPro, 50gm

    Topeng Muka Pencerah CVPro, 50gm

    Harga biasa Rs. 850.00
    Harga biasa Harga jualan Rs. 850.00
  • Topeng Kecantikan Segera CVPro, 50gm

    Topeng Kecantikan Segera CVPro, 50gm

    Topeng Kecantikan Segera CVPro, 50gm

    Harga biasa Rs. 550.00
    Harga biasa Harga jualan Rs. 550.00
  • Pencuci Muka Lembap CVPro Hydra, 50ml

    Pencuci Muka Lembap CVPro Hydra, 50ml

    Pencuci Muka Lembap CVPro Hydra, 50ml

    Harga biasa Rs. 315.00
    Harga biasa Harga jualan Rs. 315.00
  • Topeng Mengecilkan Pori Terbuka CVPro, 50gm

    Topeng Mengecilkan Pori Terbuka CVPro, 50gm

    Topeng Mengecilkan Pori Terbuka CVPro, 50gm

    Harga biasa Rs. 445.00
    Harga biasa Harga jualan Rs. 445.00
  • Pembersih Tanpa Minyak CVPro untuk Kulit Berminyak, 100ml

    Pembersih Tanpa Minyak CVPro untuk Kulit Berminyak, 100ml

    Pembersih Tanpa Minyak CVPro untuk Kulit Berminyak, 100ml

    Harga biasa Rs. 485.00
    Harga biasa Harga jualan Rs. 485.00
  • CVPro Vitamin C Serum, 10ml

    CVPro Vitamin C Serum, 10ml

    CVPro Vitamin C Serum, 10ml

    Harga biasa Rs. 825.00
    Harga biasa Harga jualan Rs. 825.00
  • Topeng Penenang CVPro, 50gm

    Topeng Penenang CVPro, 50gm

    Topeng Penenang CVPro, 50gm

    Harga biasa Rs. 680.00
    Harga biasa Harga jualan Rs. 680.00
  • Krim Pengimbang Kulit CVPro, 50ml

    Krim Pengimbang Kulit CVPro, 50ml

    Krim Pengimbang Kulit CVPro, 50ml

    Harga biasa Rs. 850.00
    Harga biasa Harga jualan Rs. 850.00
  • CritiPro (Vanila), 200gm

    CritiPro (Vanila), 200gm

    CritiPro (Vanila), 200gm

    Harga biasa Rs. 545.00
    Harga biasa Harga jualan Rs. 545.00
  • Serbuk Vanila Gravipro, 500gm

    Serbuk Vanila Gravipro, 500gm

    Serbuk Vanila Gravipro, 500gm

    Harga biasa Rs. 560.00
    Harga biasa Harga jualan Rs. 560.00
  • CritiPro DM (Vanila), 180gm

    CritiPro DM (Vanila), 180gm

    CritiPro DM (Vanila), 180gm

    Harga biasa Rs. 545.00
    Harga biasa Harga jualan Rs. 545.00
  • Serum VC X, 10ml

    Serum VC X, 10ml

    Serum VC X, 10ml

    Harga biasa Rs. 2,406.70
    Harga biasa Harga jualan Rs. 2,406.70
  • Perisa Vanila Kinderpro, 200gm

    Perisa Vanila Kinderpro, 200gm

    Perisa Vanila Kinderpro, 200gm

    Harga biasa Rs. 270.00
    Harga biasa Harga jualan Rs. 270.00
  • Toner Seimbang pH CVPro, 100ml

    Toner Seimbang pH CVPro, 100ml

    habis terjual

    Toner Seimbang pH CVPro, 100ml

    Harga biasa Rs. 785.00
    Harga biasa Harga jualan Rs. 785.00
    habis terjual
  • Pelembap Lembut & Ringan CVPro, 50ml

    Pelembap Lembut & Ringan CVPro, 50ml

    habis terjual

    Pelembap Lembut & Ringan CVPro, 50ml

    Harga biasa Rs. 480.00
    Harga biasa Harga jualan Rs. 480.00
    habis terjual
  • Krim Kulit Cerah CVPro, 50ml

    Krim Kulit Cerah CVPro, 50ml

    habis terjual

    Krim Kulit Cerah CVPro, 50ml

    Harga biasa Rs. 925.00
    Harga biasa Harga jualan Rs. 925.00
    habis terjual
  • Toner Mengetatkan Liang Liang CVPro Valeen, 100ml

    Toner Mengetatkan Liang Liang CVPro Valeen, 100ml

    habis terjual

    Toner Mengetatkan Liang Liang CVPro Valeen, 100ml

    Harga biasa Rs. 485.00
    Harga biasa Harga jualan Rs. 485.00
    habis terjual
  • Krim Pembaharuan Kulit CVPro, 50ml

    Krim Pembaharuan Kulit CVPro, 50ml

    habis terjual

    Krim Pembaharuan Kulit CVPro, 50ml

    Harga biasa Rs. 995.00
    Harga biasa Harga jualan Rs. 995.00
    habis terjual
  • Krim Penambahan Lembapan CVPro, 50ml

    Krim Penambahan Lembapan CVPro, 50ml

    habis terjual

    Krim Penambahan Lembapan CVPro, 50ml

    Harga biasa Rs. 800.00
    Harga biasa Harga jualan Rs. 800.00
    habis terjual
  • 1
  • 2

PESANAN MUDAH : PEMAKANAN, KULIT & PRODUK RAMBUT

Ditubuhkan pada 2013, Berpusat di Bangalore (India), ClickOnCare ialah Jenama Kesihatan dan Kesejahteraan Bertanda Dagangan dengan 1000+ Jenama Penjagaan Kesihatan Aktif. ClickOnCare ialah Kedai Dalam Talian Penjagaan Kesihatan dan Kesejahteraan yang menawarkan Produk Kosmaseutikal, Dermacare & Nutraseutikal.

Penghantaran Seluruh Dunia tersedia untuk Produk dengan Negara-negara Popular seperti Amerika Syarikat (AS), Australia, Emiriah Arab Bersatu (UAE) - Dubai, Abu Dhabi & semua bandar, New Zealand (NZ), Sepanyol, Itali, Perancis, Arab Saudi (SA), Afrika Selatan, United Kingdom (UK), Seluruh Benua Afrika, Eropah, Kanada, Singapura, Belanda, Israel, Nigeria, Hong Kong (SAR), China, Jerman, Sri Lanka, Belgium, Indonesia, Brazil, China, Jerman, Sri Lanka, Russia, Belgium, Malaysia Selatan Switzerland, Vietnam, Malaysia, Qatar, Norway, Denmark, Portugal, Estonia, Argentina, Kuwait, Mexico, Austria, Filipina, Turki, Finland, Afghanistan, Kenya, Mesir, Colombia, Chile, Peru, Ecuador, Republik Czech, Poland, Greece, Ireland, Bahrain, Oman, Maldives, Bhutan, Myanmar, Kemboja, Laos, Brunei, Jordan, Lubnan, Iran, Iraq, Syria, Kazakhstan, Uzbekistan, Azerbaijan, Azerbaijan, Georgia, Azerbaijan Luxembourg, Slovenia, Croatia, Lithuania, Latvia dan banyak lagi.

BELI PRODUK KESIHATAN DAN KESEJAHTERAAN DALAM TALIAN

Kulit, Rambut, Pemakanan | OTC, Herba, Asli | Sekarang dapatkan semua produk penjagaan kesihatan anda dihantar ke rumah ke seluruh India & Global.

Bengaluru, Mumbai, Delhi, Chennai, Hyderabad, Kolkata, Ahmedabad, Pune, Visakhapatnam, Ghaziabad, Faridabad, Lucknow, Jaipur, Indore, Chandigarh, Coimbatore, Vadodara, Jamshedpur, Ranchi, Cuttack, Noida, Varanasi, Allahabad, Gorakhpur, Nagur, Port Blandairching. Berhampur, Dehradun, Mysuru, Bhubaneswar, Guwahati, Thiruvananthapuram, Patna, Bhopal, Surat, Kanpur, Ludhiana, Agra, Nashik, Madurai, Jabalpur, Raipur, Gwalior, Vijayawada, Meerut, Amritsar, Tiruchirappalli, Siliguri, Awarij, Urandaipur Erode, Howrah, Hubballi, Shimoga, Sangli, Nanded, Jalgaon, Aligarh, Bareilly, Moradabad, Saharanpur, Belagavi, Anand, Durgapur, Bhilai, Karimnagar, Rohtak, Haldwani, Muzaffarpur, Firozabad, Rewa, Kollam, Nizamabad, Tirunelpat Agarveli Bhagalpur, Guntur, Tumakuru, Jamnagar, Dhanbad, Kolhapur, Palakkad, Bilaspur, Jhansi, Satna, Malegaon.

PEJABAT BERDAFTAR

CLICKONCARE RETAIL PRIVATE LIMITED 1st Floor, Kedai No. 5, Survey No. 68/2, Parappana Agrahara Road, Electronic City Post, Bangalore, Karnataka – 560100
CIN : U74900KA2014PTC076627
No FSSAI : 10018043002366

MEL KAMI

CLICKONCARE RETAIL PRIVATE LIMITED 1st Floor, Kedai No. 5, Survey No. 68/2, Parappana Agrahara Road, Electronic City Post, Bangalore, Karnataka – 560100

KATEGORI ATAS

  • Kecergasan
  • Penjagaan Kulit
  • Penjagaan Rambut
  • Pemakanan
  • Kesejahteraan

PERUSAHAAN

  • Terma & Syarat
  • Pemulangan & Pembatalan
  • Syarat Penggunaan
  • Dasar Privasi
  • Rakan Kongsi Penghantaran
  • Tentang kami
  • Jenama
  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
  • X (Twitter)
  • Pinterest
Kaedah pembayaran
    © 2026, ClickOnCare Dikuasakan oleh Shopify
    • Dasar bayaran balik
    • Dasar privasi
    • Terma perkhidmatan
    • Dasar penghantaran
    • Maklumat Hubungan
    • Memilih pilihan menghasilkan muat semula halaman penuh.
    • Dibuka dalam tetingkap baharu.

    ×

    Alert me if this item is restocked.

    We often restock popular items or they may be returned by the other customers. If you would like to be notified when this happens just enter your details below.


    Please enter name
    Invalid email address
    Required mobile number Invalid number Invalid country code Too short Too long ✓Valid
    Only plain are not allowed in the message Message length must be 250 characters allowed
    Country is required

    If WhatsApp can't deliver your alert, we may send it to the same number by SMS instead.

    Your notification has been registered. Close
    Looks like you already have notifications active for this size!

    We respect your privacy and don't share your email with anybody.

    ×

    Alert me if this item is restocked


    Thank you, we have now received and recorded your request to be notified should be restocked.

    We will only use your email for this purpose.